.

.

New
COKELIFE САД Маснотии Професионални Анален Лубрикант Мраз Кул Лубрикант Гел Секс Масло воден Лубрикант, Пол Производи за Возрасни 85g

COKELIFE САД Маснотии Професионални Анален Лубрикант Мраз Кул Лубрикант Гел Секс Масло воден Лубрикант, Пол Производи за Возрасни

DEN 315.00
DEN 331.20

Стока
Достапно.

Ние ги користиме trackable број за да ја објавите на сите парцели,Сите имаат логистика информации(некои земја нема да го ажурирате информации,како што се канада,САД,Австралија) 2. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно. Нашите цени се многу конкурентни. Пониска цена не се одразуваат на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производите. (2) Ние може да ви даде најдобри цената врз основа на еднакви услови во Кина.
Продавачот за Испорака Метод : 1. (3) Нашата фабрика е изградена за повеќе од 10years. Купувачот ќе биде одговорен за враќање поштарина ако тоа не е вина на производот или на нашата услуга. Ние ќе се направи за испорака на стоки во рамките на 2-4 работни дена по приемот на вашата исплата. Целосна исплата мора да се плати во рок од 7 дена по поставување на својата цел.Друга земја користи различни пост начин,ние бидете сигурни дека сите парцели да се достави безбедно и брзо 3.Ние ќе прогласи предмети со помала вредност, со цел да ви помогне да добиете пакетот со слободна или помал данок.Продавачот за Испорака Метод за време На Испорака(Време и ангажман) : 60 дена(Бразил 90 дена). Па ние може да се уверам дека ние ќе ви обезбеди добар квалитет на производите. Најчесто, обработка на време може да биде од 2 до 5working дена. Повратни информации 1. Плаќање 1. Забелешки 1.ако се чувствувате добро за нашите производи,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодариме!.

Детали

Тип На Објект:
Мазива
Материјал:
вода база на лубрикант
Број На Модел На:
6936684201102
Големина:
85g
Бренд Име:
COKELIFE
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Свеж

Избор на клиенти