.

.

New
APHRODISIA г-точката прилично Зајакот Vibrators сексуална Massager Возрасни Секс Играчки секс производи за жени vibrators за парови магично стапче

APHRODISIA г-точката прилично Зајакот Vibrators сексуална Massager Возрасни Секс Играчки секс производи за жени vibrators за

DEN 636.00
DEN 715.20

Стока
Достапно.

По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него.секс играчки или секс под носатсе . За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка , ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!
Враќање
За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки.75 инчи вкупна должина, 4.Бренд Aphrodisia Име на Производ Ротација Вибратор Секс Играчки Материјал Врвот Одделение Медицински TPE,ABS,Челик Боја Топката розова, сина Големина L9.75 инчи insertable 1.
Не било Чувствителни зборови се допаѓа .
Оваа убава зајакот атмосфера е забавно, женски, и ќе ве воодушеви со својата моќ! Додадете ги вашите омилени смазка, а потоа лизгајте Фенси Зајакот Бисер 's мека вратило во вашиот пичка. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот.
Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од вообичаеното. За бесплатен превозот предмети, Продавачот ќе го наплати вистинските превозот тарифа за повторно испраќање.
Направи придонеси за зелена и заштита на животната средина
Плаќање
1 . Можете исто така да се јават на Фенси Зајакот Бисер Вибратор 's ротација, па можете да ги најдете само право вид на внатрешна стимулација.

Детали

Тип На Објект:
Vibrators
Број На Модел На:
W95002100puRP
Бренд Име:
APHRODISIA
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Материјал:
TPE
Сексуално Сугестивна:
No
Тип:
G-Точката
Непристојни Слика:
No
Големина:
L9.75 x W 1.75 Vibrator
Функција:
Мулти-брзина G Место Вибратор
Батеријата:
4AAA (Не се Вклучени)
боја:
пинк.сина
Vibrators Секс играчка:
G Место Вибрации за женски
возрасни секс играчки:
Секс Играчки Производител
Отпорен На Вода:
100% Водоотпорни
vibrators за жени:
секс играчки за жена
секс играчки за жена:
g-точката вибратор
Предмет Тип:
Vibrators
Материјал:
Медицински TPE,ABS
Свеж

Избор на клиенти