.

.

New
Метал Нерѓосувачки Челик Анален Plug Вибратор 3 Компјутери/Set Анален Кука Вибратор Секс Играчки за Жена Анален Stimulator Геј Секс Играчка за Мажи

Метал Нерѓосувачки Челик Анален Plug Вибратор 3 Компјутери/Set Анален Кука Вибратор Секс Играчки за Жена Анален Stimulator Геј

DEN 613.00
DEN 705.12

Стока
Достапно.

4, Клиент за заштита : во Рок од 15 дена од денот на приемот на производот, има било какви проблеми со квалитетот што може да се замени (ние ќе го испрати повторно), или контактирајте го персоналот за враќање на средствата.
Контакт Со Нас На :
1).
3) Ако не сте задоволни со нашите производи и услугата за купување.
2) Исклучителен квалитет! Фабрика Цена!
3) Добредојдовте големо, дистрибутери, препродавачи и агент барање!!!
4) Сите производи се произведени директно од нашата фабрика и 100% слики се реални мерки. Ние ќе високо го цениме ако оставите една позитивна порака.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секоја цел со својата Следење на Број, и можете да проверите на пратката статус на линкот што се предвидени.
4) освен тоа, не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по продажба, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас!
2) Можеме да одговори e-mail во рок од 24 часа.
3) може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати, откако ги добивме враќање на производот.

Детали

Тип На Објект:
Vibrators
Големина:
Anal Hook
Бренд Име:
bosiwe
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
Секс вибратор сет
Материјал:
Силикони
Тип:
G-Точката
Непристојни Слика:
No
Име:
аналниот plug сет
Карактеристики:
Водоотпорен,мека,mute
Пол:
секс играчки за жена,двојки,геј,лезбејка
Тип:
Секс Геј Играчка за Мажи
Пакет:
Приватност пакување
Видови:
Метал Нерѓосувачки Челик Анален Приклучок
Свеж

Избор на клиенти