.

.

New
DIAOSHI 16.5 cm Реални Дилдо анален Водоотпорен Флексибилни Прирачник пенисот со текстура силна вшмукување чаша Секс играчки за жени

DIAOSHI 16.5 cm Реални Дилдо анален Водоотпорен Флексибилни Прирачник пенисот со текстура силна вшмукување чаша Секс играчки

DEN 346.00
DEN 346.08

Стока
Достапно.

Испорака до Канада, велика БРИТАНИЈА и други Европски земји трае околу 14-28 дена. Ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот. Експрес испорака трае околу 3-7 дена да пристигнат. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Бидете сигурни дека ќе го плати ние само брод вашата адреса пред вашата адреса за е точно. (Со исклучок на викендите и празниците) Ако нашите производи и услуги да се направи сте задоволни, ве Молиме да ги доставите 5-ѕвезда оценка повратни информации.Отпорен на бактерии производство. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж.
Бидејќи различни производни пакети,контролорот може да биде различен стил. Ние ќе Бизнис Експрес превозот цена за вас.
Имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.Лесно за чистење,лесно да се спаси.Дискретна превозот
Од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е обично $ 5 ниска за производот, поради ниските цени, па доаѓањето време од 25 дена -80 дена, локалните поштенски услуги, со бирање на вашиот телефон ќе го информирате вашиот mail пристигна Кина Пост регистрирани парцела : Генерално, испорака на САД зема за 20-35 дена. Ако ви треба item многу итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.
Ве молиме не го отвори спорот за нас.Силна вшмукување база да се закачите на било која површина.

Детали

боја:
месо
Тип На Објект:
Вибратори
Материјал:
TPE
Бренд Име:
DIAOSHI
Големина:
Length about 6.5(16.5cm) Diameter about 1.3(3.3cm)
Број На Модел На:
XXX3044
боја:
месо
вкупната големина(инчен):
должина околу 6.5 со Дијаметар од околу 1.3
вкупната големина (cm):
должина околу 16.5 cm Diamete за 3.3 cm
Ефективна deepth:
за 14.7 cm
Свеж

Избор на клиенти