.

.

New
Не-токсични Медицински Силикони Желе Дилдо Вшмукување Чаша Пенисот Реални Голема Дик Огромен Вибратори Мастурбацијата Еротски Секс Играчки за Жена

Не-токсични Медицински Силикони Желе Дилдо Вшмукување Чаша Пенисот Реални Голема Дик Огромен Вибратори Мастурбацијата Еротски

DEN 563.00
DEN 639.84

Стока
Достапно.


Функција :
Материјал : Изработени од не-токсични медицински силикони, сосема безбеден Димензии : Должина=7.9 инчи(20cm), со Дијаметар=1.6 инчи(4.1 cm),
Тежина=278g
Функција : Женски Мастурбацијата.
мека, целосно задоволување на допир.
Силна Вшмукување Чаша .
Answer : ___________________________ Note : не грижете се за пакет, јас ќе го стави во кутија,и пак добро,никој не го знам тоа!

Детали

Тип На Објект:
Вибратори
Бренд Име:
yema
Големина:
L20 x D4.1cm
Број На Модел На:
A0057
Материјал:
Силикони
боја:
Транспарентен желе
Тежина:
278g
Должина:
20cm(7.9inch)
Дијаметар:
4.1 cm(1.6 инчи)
Должина Дијаметар:
16cm(6.3 инчи)
Функција:
Женски мастурбацијата
Пакет:
100% дискретна & Поле
Свеж

Избор на клиенти