.

.

New
Реална текстура Анален Дилдо со Силна Вшмукување Чаша Лажни Пенис Долг Задник Plug Анален Plug Секс Играчки за Жените Сексот Производи

Реална текстура Анален Дилдо со Силна Вшмукување Чаша Лажни Пенис Долг Задник Plug Анален Plug Секс Играчки за Жените Сексот

DEN 1240.00
DEN 1512.00

Стока
Достапно.

Не се отвори спорот без комуникација. И ако вашата нарачка достигне 2 KG, ние ќе ги испрати сите објекти што сте ги bayed до вас преку EMS/DHL .Ширина : 2. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни праќаш замена по добивањето враќа. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Тоа е многу брзо.25 инчен/23. Значи, добредојдовте во мојата продавница да се најдат предмети кои ќе потреби. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја.Функција : Женски лезбејка мастурбацијата
12 месеци гаранција. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
ЦАРИНА &ДОЛЖНОСТ
За да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "играчки/дар" со ниска вредност Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки. Или понуда за наплата (не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект.Должина : 9.Карактеристики : 100% Водоотпорни ,Со Еластична, РеалниСилна Вшмукување Чаша,Трајни 2.

Детали

Тип На Објект:
Вибратори
Големина:
24.0cm*6.0cm
Материјал:
TPE
Бренд Име:
FAAK
Број На Модел На:
MYJ084
Свеж

Избор на клиенти