.

.

New
YEMA 10.63 инчен Флексибилни Огромен Дилдо Реални Голем Пенисот Дик Вибратори Со Силна Вшмукување Чаша Возрасни Секс Играчки За Жена Секс Продавница

YEMA 10.63 инчен Флексибилни Огромен Дилдо Реални Голем Пенисот Дик Вибратори Со Силна Вшмукување Чаша Возрасни Секс Играчки

DEN 1404.00
DEN 1754.40

Стока
Достапно.


Опис :
Боја : Беж
Големина : L27*D6.3cm (L10.63*D2.48in)
Тежина : 873g
Материјал : Силикон
Функција 1 : Флексибилност
Функцијата 2 : Силна вшмукување чаша
Примена 1 : Огромен дилдо реални,Секс Играчки За Жена
Апликацијата 2 : Реални силикони дилдо,Голем пенис,лажни дик
Апликација 3 : Вештачки голема вибратори за жените/лезбејските парови
Апликацијата 4 : Возрасни жени сексот производи,водоотпорен Еротски играчки
Апликацијата 5 : Големи дилдо,Возрасни секс игри
Пакет : 1 x дилдо(Тајна и дискретна од кутија)
Други инструкции :
Тело на безбеден силикони,Флексибилен и да се чувствуваат удобно
Човечки инженеринг дизајн,Лесно носење
Водоотпорен ,Лесен за Чистење
Specifical дизајн,заштита на Приватноста Забелешка : Доколку не сакате повеќе јасна слика,ве молиме контактирајте со нас онлајн,ние ќе ги испрати за вас,ви благодариме!

Детали

Тип На Објект:
Вибратори
Број На Модел На:
A0043
Бренд Име:
yema
Големина:
L27*D6.3cm (L10.63*D2.48in)
Материјал:
Силикони
боја:
Беж
Тежина:
873g
функција 1:
Флексибилност
функцијата 2:
силна вшмукување чаша
Примена 1:
Огромен дилдо реални,Секс Играчки За Жена
апликацијата 2:
Реална силикони дилдо,голем пенис,лажни дик
Апликација 3:
Вештачки голема вибратори за жените/лезбејските парови
Апликацијата 4:
Возрасни жени сексот производи,водоотпорен Еротски играчки
Апликацијата 5:
Голем дилдо,Возрасни секс игри
Пакет:
Тајна и дискретни со кутија
Свеж

Избор на клиенти