.

.

New
30 Брзина Двојна Вибрации G место Вибратор Секс Производи AV Стап Vibrador За Жените на Секс играчки за Парови Возрасни Играчка Дилдо Вибратор

30 Брзина Двојна Вибрации G место Вибратор Секс Производи AV Стап Vibrador За Жените на Секс играчки за Парови Возрасни Играчка

DEN 332.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.

батерија : 2 buc AAA (не се вклучуваат)
6. Со сосема обична амбалажа, само лице добивање возбудени од страна на вашиот испорака е вас.
Ова е најдобра услуга политика на aliexpress, ве молиме кликнете тука за да дознаете повеќе. 30 брзина на вибрации
5. Сопственикот Препорачува
. Еве фотографии од тоа како вашата цел е дискретно и сигурно пакуваат. Не постојат апсолутно никакви начин на раскажување на она што е внатре во пакет или кој испраќачот е.
Сите нарачки се испраќаат во обична амбалажа. Пакување & Испорака
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас . Услуга На Клиентите
Во нашата продавница, како нашите ценети купувачи, ако сте задоволни, ние сме несреќни.Ние не испрати кон вас за оригинална кутија,ако сакате оригинална кутија,pls плати за $2 за една кутија : ќе треба да кликнете на "следење" (555)за една кутија Производот Шоу
Приватност Гарантира Вашата приватност е од суштинско значење за нас и со нашите дискретна пакување што може да се продавница во доверба. постојат два стилови ,стилови и стилови Б,ве молиме да ни остават порака за стилови што ви треба ,
otherwiser ,ние ќе ви ја испратиме во случаен избор .
30 Брзина Двојна Вибрации G место Вибратор Секс Производи AV Стап Vibrador За Жените на Секс играчки за Парови Возрасни Играчка Дилдо Вибратор Опис на Силиконски 30 Брзина Прилично Љубов Зајак Вибратор Секс Играчка за жените Клиторисот Stimulator лижење Играчки Еротски Играчки
Спецификација
1.

Детали

Тип На Објект:
Вибратори
Бренд Име:
MaYaMang
Големина:
19*3cm Vibrator Sex toys for Couples
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
30 Брзина Двојна Вибрации G место Вибратор V
Материјал:
Силикони
Тип На Објект:
Vibrators
Материјал:
Силиконски+ABS Вибратор секс играчка за жени
Свеж

Избор на клиенти