.

.

New
6 Инчен Вибратори Мини Дилдо Пенисот Секс Кукла Играчки за Одмор за Мажите Вештачки Пенис Машка Кукла за Жените Вистинска Кожа Чувство Петел

6 Инчен Вибратори Мини Дилдо Пенисот Секс Кукла Играчки за Одмор за Мажите Вештачки Пенис Машка Кукла за Жените Вистинска Кожа

DEN 456.00
DEN 543.36

Стока
Достапно.

Lifelike — строго во согласност со точни скала моделирани во
4). За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Купувачите треба да го плати превозот и ракувањето надоместокот што се рекламира во нашата листата за повторно испраќање на нов објект. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од вообичаеното
СЛУЧАЈ И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1. ПАКУВАЊЕ
1. За бесплатен превозот предмети, Продавачот ќе го наплати вистинските превозот тарифа за повторно испраќање.
Функција :
1).Флексибилни — интерфејс има широк спектар на активности во регионот
5). Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен погоре. Ние ги користиме еколошки и пакувања, плаќаат придонеси за зелена и заштита на животната средина. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се врати предметот на сопствените трошоци. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти.Безбедност - на човечкото тело е апсолутно безбедно, не-токсични, нема чуден мирис Материјал Јапонија најновите научни достигнувања на симулациски модел во согласност со човечка кожа, го направи, вистински производи, се чувствуваат добро, точно на нејзината кожа, може да се стави на различни облека, таа е вашиот најголем лојални приватност љубовници.

Детали

Дијаметар:
3cm
Тип На Објект:
Вибратори
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
shequ
Големина:
L17*D3cm
Број На Модел На:
WWXS-WBC10026
Материјал:
Медицински Силикони
Секс Играчка:
секс дилдо strapless bumping евтини дилдо
секси производи:
голем пенис гигант дилдо вшмукување чаша дилдо
Секс:
дилдо за мажи машки генитален
секс играчки за жена:
силиконски дилдо реални пенисот дилдо панталони
огромен дилдо:
секс продавница дебели возрасни секс играчка за жените ejaculating дилдо
боја:
месо
вкупна должина:
17cm
Insertable Должина:
13cm
пенисот дијаметар:
3cm
Тежина:
0.25kg
Свеж

Избор на клиенти