.

.

New
Ugreen DVI VGA адаптерот DVI24 +5 VGA машки да се женски интерфејс конверзија кабел

Ugreen DVI VGA адаптерот DVI24 +5 VGA машки да се женски интерфејс конверзија кабел

DEN 154.00
DEN 205.44

Стока
Достапно.


Детали

боја:
Црна
Должина:
Пакет:
Yes
Конектор A:
DVI
Тип:
DVI Кабли,VGA Кабли
Пол:
Машко-Женски
Бренд Име:
Ugreen
Примена:
Монитор,Компјутер,Мултимедијални,Телевизија
Пакување:
Polybag
Број На Модел На:
20122
Конектор Б:
VGA
Свеж

Избор на клиенти