.

.

New
10Pcs/многу 3,5 мм Пресврт Вежба Битови Директно месо тело 6542 Високо-Брзински Челик ХСС Носат-Отпорни на Термичка обработка

10Pcs/многу 3,5 мм Пресврт Вежба Битови Директно месо тело 6542 Високо-Брзински Челик ХСС Носат-Отпорни на Термичка обработка

DEN 159.00
DEN 167.04

Стока
Достапно.


BOSI 10 Pcs/многу 3,5 мм Пресврт Вежба Битови Директно месо тело 6542 Високо-Брзински Челик ХСС Носат-Отпорни на Термичка обработка
пресврт вежба битови во собата е изработени од high speed челик . целосна топлина третираат,со цврстината на HRC65-68. посебно за нерѓосувачки челик дупчење. пакет вклучувајќи : 10pc dimention : 3.5 m

Детали

DIY Материјали:
Металугрија
Материјал:
Други
is_customized:
Yes
Тип:
Пресврт Вежба Малку
Број На Модел На:
3.5 mm
Употреба:
Метал Дупчење
Должина:
70MM
Тежина:
3g
Свеж

Избор на клиенти