.

.

New
DIATOOL 2 парчиња со Дијаметар од 14mm Хексадецимален Вакуум Brazed влажни вежба битови дупчење гранит керамички дијамант влажни Core битови

DIATOOL 2 парчиња со Дијаметар од 14mm Хексадецимален Вакуум Brazed влажни вежба битови дупчење гранит керамички дијамант влажни

DEN 445.00
DEN 563.52

Стока
Достапно.

Предмет : Vaccum Brazed Дијамант дупчење битови, Влажни дупчење за камен, мермер, керамички/плочка.. Количина : 2 парчиња Спецификација : Дијаметар 14 mm, Хексагонални месо тело, Вкупно l ength 80mm; месо тело должина 40mm,Дијамант должина од 5мм Примена : За дупчење гранит & мермер, ѕидарија, бетон, плочки/керамички... Функција : Дупчење со вода Многу висока ефикасност, мулти-цел дупчење
Долг живот дупчење
Други Достапни големина : 6mm, 8mm, 10мм, 12mm
Крајот

Детали

Дупка Со Дијаметар Од:
14mm
Месо Тело Форма:
Хексагонална
Вкупна Должина:
80mm
боја:
Црна
Материјал:
дијамант
Бренд Име:
DIATOOL
Употреба:
Ѕидот И За Дупчење
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
SA8620114x2
Тип:
Основни Вежба Малку
DIY Материјали:
Облицовка
Свеж

Избор на клиенти