.

.

New
4-12mm 4-20mm 4-32-милиметри ХСС-КО ХСС CO Кобалт Титаниум Обложена Метал Машини Дупка Машина Видов Пагоди Триаголник Конус Чекор Вежба Малку

4-12mm 4-20mm 4-32-милиметри ХСС-КО ХСС CO Кобалт Титаниум Обложена Метал Машини Дупка Машина Видов Пагоди Триаголник Конус Чекор

DEN 398.88

Стока
Достапно.


4-12mm 4-20mm 4-32-милиметри ХСС-КО ХСС CO Кобалт Титаниум Обложена Метал Машини Дупка Машина Видов Пагоди Триаголник Конус Чекор Вежба Малку
Големина Вклучувајќи 4-12 4/6/8/10/12 4-20 4/6/8/10/12/14/16/18/20 4-32 4/6/8/10/12/14/16/18/20/22/24/26/28/30/30
Се Користи За
Материјал Железо АЛ Јаглероден Челик 304 SS Пластични Плочки Во Резиме HSS4241 √ √ × × √ × Се Користи За 2mm Железо Лист и АЛ Лист
Се Користи За 5mm Пластични HSS6542/М2 √ √ √ Подобро да Не √ × Се Користи За 5mm Железо Лист и АЛ Лист ХСС-CO/M35 √ √ √ √ √ × Се Користи За 5mm Железо/AL/Јаглерод Челични Лимови
Се Користи За 1mm 304 SS Лист

Детали

Дупка Со Дијаметар Од:
4-12mm, 4-20mm, 4-32-милиметри, 1 Сет (3 Големина)
боја:
ХСС-КО
Бренд Име:
ZPRLEJOY
Тип:
Основни Вежба Малку
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
4-12mm 4-20mm 4-32-милиметри
Материјал:
Кобалт Челик, Легури
Употреба:
Метал Дупчење
is_customized:
Yes
Должина:
64-101mm
Свеж

Избор на клиенти