.

.

New
3pcs/set Електрични HSS3 Комбинација Центар Вежби Countersinks Малку Сет Струг Мелница 60 степени Агол

3pcs/set Електрични HSS3 Комбинација Центар Вежби Countersinks Малку Сет Струг Мелница 60 степени Агол

DEN 408.00
DEN 443.52

Стока
Достапно.


Плаќање
Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барања со предмети. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Повратните информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Се враќа
Можете да немаат причина да се вратат во рок од 15 дена после потврда на приемот. Ние ќе се потрудиме да се најде најдобар начин да ги реши вашите проблеми.
3pcs/set Електрични HSS3 Комбинација Центар Вежби Countersinks Малку Сет Струг Мелница 60 степени Агол
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Детали

Дупка Со Дијаметар Од:
8мм
Бренд Име:
DREANIQUE
Број На Модел На:
JSG3
DIY Материјали:
Металугрија
Должина:
50mm
Тип:
Центар Вежба Малку
Употреба:
Метал Дупчење
Материјал:
High Speed Челик
Свеж

Избор на клиенти