.

.

New
Најдобра Цена Големи Елаборат Стол Железнички Калапи Рутер Малку 1/2 Месо Тело Shaker Дрво

Најдобра Цена Големи Елаборат Стол Железнички Калапи Рутер Малку 1/2 Месо Тело Shaker Дрво

DEN 550.00
DEN 774.72

Стока
Достапно.


YG6 легура ножот со високо-одделение за заварување, стабилен квалитет, висока ефикасност,
Тоа може да се користи за производство на различни вратата линија
Материјали :
Телото Цврст Челик, Прекалени
Ножот - Индустриски одделение микро зрна карбид
Пакетот вклучува :
1 x Рутер малку

Детали

Должина:
Како опис на производот
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Бренд Име:
XNEMON
Тип:
Други
Број На Модел На:
SKU00593
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
За Дупчење Дрво
CNC или Не:
CNC
Состојба:
Нови
Свеж

Избор на клиенти