.

.

New
[1/2 Гас Машки Тема] 127mm*370mm Дијамант Core Вежба Битови (5 компјутери по пакет) | 5 бетонски ѕид core битови | вежба со вода

[1/2 Гас Машки Тема] 127mm*370mm Дијамант Core Вежба Битови (5 компјутери по пакет) | 5 бетонски ѕид core битови | вежба со вода

DEN 14671.20

Стока
Достапно.


[1/2" Гас Машки Тема] 127mm*370mm Дијамант Core Вежба Битови CD127 G | 5" бетонски ѕид влажни core битови | вежба со вода.
answer : ___________________________ note :
затоа ние треба да се направи 1/2" Гас Машки Конец за вас, па тоа треба неколку дена за да се заврши тоа, ви благодариме.
ние, исто така може да го направи оваа тема за дијаметарот на јадрото на бити, која е помала од 4" 100mm, добредојдовте да контактирате со нас, ви благодариме.
Брзина : 0.82 cm во минута.
Перформанси :
NCCTEC основни делови одберете високо-квалитетни дијамант и алуминиумски прав, професионални се зајакне висок стандард тела бетон, со висока густина армиран бетон,тула дизајн формула на висока густина армирано-бетонски, брзо дупчење брзина, долг живот.
Скок заб дизајн.
добро Concentricity.
гаранција мала работа замав и висока прецизност вежба.
Користење на германската CNC ласерски опрема за заварување и технологија за да се произведе еден свет-класа ниво на производи,глава за заварување фирма,не е лесно да се откажат од забот,брзо дупчење брзина.
NCCTEC Интегрирани вежба има пристапни цени за бетон,вежба на ѕидот , има добри перформанси.
ако се вежба предмети содржат тела, препорачливо е да се користат на одвоени структура вежба,тоа е веќе живот и полесно да го замени ncctec core вежба главата.

Детали

is_customized:
Yes
Бренд Име:
NCCTEC
Материјал:
дијамант
Должина:
370mm
Употреба:
Други
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
CD127G
Тип:
Основни Вежба Малку
Свеж

Избор на клиенти