.

.

New
12pcs Дупка Видов Заби Комплет ХСС Челик Core Вежба Малку Сет Машина Алатка За Метал Дрво Легура

12pcs Дупка Видов Заби Комплет ХСС Челик Core Вежба Малку Сет Машина Алатка За Метал Дрво Легура

DEN 1067.00
DEN 2132.64

Стока
Достапно.


12 PC Дупка Видов Заби Комплет ХСС Челик Вежба Малку Сет Машина Алатка За Метал Дрво Легура
Спецификација :
Материјал : H. S. S
Надвор Diameter : 15mm/0.59",16mm/0.62",18mm/0.71",20mm/0.78",21mm/0.82",22mm/0.86",25mm/0.98",26mm/1.02",28mm/1.11",30mm/1.18",35mm/1.37",50mm/1.96"
Должина : 65mm/2.55"(Приближно)
Оптимално Ротациона Брзина : 280~300r/мин
Карактеристики :
Издржливи и практична
Обезбеди 12 Видови на ГОЛЕМИНАТА H. S. S Дупка Видов ,ги Задоволат Вашите Различните Потреби
Совршен за Инсталирање на Брави, Копчиња во Вратите и Кабинети или Дупчење Поголем Дијаметар Дупки Низ Масите Итн
Намалувања Челик, Нерѓосувачки Челик, Бакар, Месинг, Алуминиум, Fiberglass, Formica И Други Laminates Во Секунди
Пакетот вклучува :
12 ПАРЧИЊА Различна Големина Дупка Видов Со Хексадецимален Копче

Детали

Бренд Име:
doersupp
Тип:
Основни Вежба Малку
DIY Материјали:
Дрво
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
Метал Дупчење
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти