.

.

New
2 парчиња/многу 1/4 Инчи Чекан СДС Штекер Орев Влијание Возачот Adaptors Поставите Вежба Малку Адаптер

2 парчиња/многу 1/4 Инчи Чекан СДС Штекер Орев Влијание Возачот Adaptors Поставите Вежба Малку Адаптер

DEN 81.00
DEN 111.84

Стока
Достапно.


СДС Вежба Штекер Орев Влијание Возачот Adaptors
СДС Штекер Возачот Сет
За користење со СДС вежби
Материјал : хром vanadium челик
Должина : Околу. 6cm/2.36"
Внатрешниот Хексадецимален Големината е стандардна 1/4 инчи(6.35 mm)
Производот употреба : може да се направи чекан, влијание вежба која е првично сдс врска претворат во хексадецимален месо тело
Погоден за употреба од страна на професионални трговци или DIY ентузијаст
Чашката Адаптери Погоден за СДС Вежби со нивните СДС Плус Shanks, Иако Тие исто Така Може да Се Користи за Стандардни Редовно Вежба Chucks
Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме да се разбере, ви Благодариме!
Пакетот вклучува :
2 парчиња Електрични Чекан Сдс Штекер Возачот Поставите Вежба Малку Адаптер

Детали

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Пиштол Вежба Малку
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
Електрични Чекан Сдс Штекер Возачот Поставите Вежба Малку Адаптер
Материјал:
Други
Употреба:
За Дупчење Дрво
is_customized:
Yes
Должина:
Прибл. 6cm/2.36
Свеж

Избор на клиенти