.

.

New
Talentool Бесплатен Превозот 3pcs/set 10мм /14mm /16mm алат Лопата Вежба Малку За Дупчење Дупка Видов на Стакло Керамичка Мермер

Talentool Бесплатен Превозот 3pcs/set 10мм /14mm /16mm алат Лопата Вежба Малку За Дупчење Дупка Видов на Стакло Керамичка Мермер

DEN 489.60

Стока
Достапно.

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод вашата точка
од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Превозот
1. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќање,
ве молиме контактирајте со нас.Talentool нуди разновиден спектар на производи и решенија за по пристапни цени.
Плаќање
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure
уплатата ЗАЧУВАМ. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена од денот на нарачката. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да
ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Карактеристики Лесен за употреба, Добри Перформанси и долг живот Совршен за отстранување на полн круг од стакло, плочки, мермер, гранит, керамички или други материјали Може да биде инсталиран на стандардната електрична вежба,професионална вежба или воена вежба клупата drill Turn на околу 800-1000rpm ве Молиме додадете вода за coolant и вежба полека
Пакување Вклучувајќи
3pcs 10мм 14mm 16mm X Лопата Вежба Малку Стакло Плоштадот Малку
Компанија
(Шангај) Talentool Дијамант Производство Копродукции, Ltd
Talentool(Шангај) Дијамант Производство Копродукции,Ltd.

Детали

is_customized:
Yes
Материјал:
Волфрам Карбид
Должина:
90-110mm
Употреба:
Ѕидот И За Дупчење
DIY Материјали:
Облицовка
Број На Модел На:
TDM-85
Тип:
Лопата Вежба Малку
Е - прилагодена:
Yes
Вкупна Должина:
80mm, 110mm
Име:
Стакло вежба малку
Материјал:
Волфрам Карбид
Посебни големина:
Можат да бидат прилагодени за вас
Користење на:
Дупчење Дупка Видов на Стакло Мермерна Плочка Керамички
Тип:
Лопата Вежба малку
категорија:
3Pcs/set
Големина:
10mm , 14mm , 16mm
Свеж

Избор на клиенти