.

.

New
230MM ЗА РЕНО СЦЕНСКИ ГРАНД MEGANE II 2 ST ЗАДНИТЕ ШОФЕРШАЈБНАТА ВЕТРОБРАНСКОТО СТАКЛО WIPER РАКА + СЕЧИЛОТО 2002-2009 НОВИ

230MM ЗА РЕНО СЦЕНСКИ ГРАНД MEGANE II 2 ST ЗАДНИТЕ ШОФЕРШАЈБНАТА ВЕТРОБРАНСКОТО СТАКЛО WIPER РАКА + СЕЧИЛОТО 2002-2009 НОВИ

DEN 911.52

Стока
Достапно.


230 MM ЗА "РЕНО" СЦЕНСКИ ГРАНД MEGANE II 2 ST ЗАДНИТЕ ШОФЕРШАЈБНАТА ВЕТРОБРАНСКОТО СТАКЛО WIPER РАКА + СЕЧИЛОТО 2002-2009 НОВИ
ФИТИНГ ПОЗИЦИЈА : Делови за предните светла на автомобилот
Состојба : НОВА
Производот Број : RN05
Испорака : 1 сет вклучувајќи( 1 задните wiper рака + 1 задните сечилото)
СПОСОБЕН ДА : ЗА РЕНО MEGANE II
Модел Година : 2002-2009
Wiper Ножот-Должина на : 230 MM
Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!!!
Услуга :
1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;
2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид e-mail;
Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

Детали

Име На Модел:
RN05
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.25kg
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Бренд Име:
DR
Специјални Функции:
НАПРАВИ ЗАДЕН ПРОЗОРЕЦ ЈАСНО
Материјал Тип:
PBT Пластични Суровини, Природна Гума
Wiper Нож Должина:
230mm
Автомобил Направи:
ЗА РЕНО MEGANE II
Година:
2002-2016
Свеж

Избор на клиенти