.

.

New
Legua Wiper ножеви за Suzuki Поздравниот(2008-),16+22,автомобил wiper,3 Дел Гума, ветробранското стакло wiper, Автомобил додаток

Legua Wiper ножеви за Suzuki Поздравниот(2008-),16+22,автомобил wiper,3 Дел Гума, ветробранското стакло wiper, Автомобил додаток

DEN 709.00
DEN 1267.20

Стока
Достапно.


Боја : balck
Спецификација на производот : Две парчиња
Применливи модели : За Suzuki Поздравниот(2008-)
Големина : 16"+22"
Посебна функција : high-definition, трајни
Мила,ве молиме погледнете ги и оние предлози што сакам да ви кажам како пријател :
1)се Должи на руската поштенска политика на вредноста,мора да се писател твоето полно име да се добијат парцели
2)за Да се избегне купување на погрешен стакло,ве молиме бидете сигурни дека стакло дали вклучите вашиот автомобил и да се најде точниот стакло пред да го купат.
3)Ако нема треба стакло,ве молиме да направите фотографија од вашата оригиналниот стакло,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
4) ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу Десната Рака се Вози и Лево-Страна Диск
5)Ако добиете производот како и производот да се најде бидат оштетени во транспортот, ве молиме да не ни даде средината или негативен фидбек првин,само фотографирајте и испратете ја на нас, ние ќе slove на вашиот проблем и да се обидуваме се потрудиме, ви благодарам многу!
Меѓународни wiper големина на :
100% На ctual снимање :
Wiper компонента :
Производ предност :
Инсталација метод :
Шоу на автомобил :

Детали

Објектот Висина:
3cm
За Возило Брендови/Модел:
Suzuki
Бренд Име:
Legua
Објектот Ширина:
2cm
Suzuki Поздравниот-Година:
2012,2011,2008,2010,2009,2013
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
Suzuki Модел:
Поздравниот
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
За Поздравниот
Објектот Тежина:
0.440kg
Материјал:
Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција:
high-definition, трајни
Големина:
16+22
Wiper тип:
3 Дел Гума шофершајбната wiper
Спецификација На Производот :
две парчиња
Фитинг БР. на Продавницата:
R-241
Автомобил Производител:
Suzuki
Година:
2008-
Автомобил Направи:
за suzuki
Свеж

Избор на клиенти