.

.

New
Toocene автомобил wiper ножот за ЏИП Патриот,Големина 21+21 (2008-2015) ветробранското стакло wiper ножеви мека гумена лента авто додатоци

Toocene автомобил wiper ножот за ЏИП Патриот,Големина 21+21 (2008-2015) ветробранското стакло wiper ножеви мека гумена лента

DEN 652.00
DEN 815.52

Стока
Достапно.


Испорака :
1, точка ќе биде предаден во рок од 3 дена откако уплатата се населат освен празник.
2, ве Молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу RHD и LHD.
4, Ако купувачите не би можела да добие предмети по време на испорака завршена, ние би сакале да се вратат или повторно да ја прати.
Препораки :
1, Бидете сигурни дека за чистење на ветробранското стакло прво, ако тоа е загадена со масло, восок, нечистотија и grimes за да се обезбеди услуга за животот на стакло.
3, Ако wiper ножеви не лифт исклучување на ветробранското стакло, работат на wiper се додека не стигнат до центарот на ветробранското стакло, исклучете го палењето и промена на wiper ножеви.

Детали

Патриот-Година:
2015,2008,2009,2011,2012,2010,2014,2013
Објектот Ширина:
2cm
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Година:
2017Year
Материјал Тип:
Природна Гума
Објектот Тежина:
0.35kg
Jeep Модел:
ПАТРИОТ
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Објектот Висина:
3inch
Бренд Име:
toocene
Име На Модел:
TC215
Големина:
21+21
Потекло:
NingBo Кина
Свеж

Избор на клиенти