.

.

New
1 Сет 26+20 Висок Квалитет Bexceed на Автомобил Шофершајбната Хибрид Wiper Ножот За TOYOTA Prado 150 2009~2014

1 Сет 26+20 Висок Квалитет Bexceed на Автомобил Шофершајбната Хибрид Wiper Ножот За TOYOTA Prado 150 2009~2014

DEN 816.00
DEN 859.20

Стока
Достапно.


Висок Квалитет 1 Сет 26"+20"Bexceed на Автомобил Winshield Хибрид Wiper Ножот За Toyota Prado 150
За : Toyota Prado 150
Годишен : 2009 ~2014
Големина : 26"/650mm+20"/500mm
Пакување : 1 Сет

Детали

Објектот Должина:
26 and 20
Тојота Модел:
land cruiser prado
Име На Модел:
Bexceed-608
Land Cruiser Prado Годишно:
2011,2009,2012,2010
Објектот Висина:
1.4inch
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Година:
2016Year
Специјални Функции:
Хибрид Стакло Сечилото
Објектот Ширина:
1.2cm
Бренд Име:
Bexceed
Материјал Тип:
Гума
Објектот Тежина:
0.42kg
Автомобил Производител:
за toyota prado 150
Година:
2009~2014
Автомобил Направи:
за toyota prado 150
Свеж

Избор на клиенти