.

.

New
Toocene Шофершајбната Wiper ножеви за Шкода Јети (2009 наваму) 24+19 ветробранското стакло Гума Авто Автомобил Додатоци

Toocene Шофершајбната Wiper ножеви за Шкода Јети (2009 наваму) 24+19 ветробранското стакло Гума Авто Автомобил Додатоци

DEN 648.00
DEN 809.28

Стока
Достапно.


2, ветробранското стакло wiper ножеви треба да се замени, кога тие не се изврши како што се очекува, или не обезбедуваат asufficient ниво на безбедност.

Детали

За Возило Брендови/Модел:
Шкода
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Висина:
3cm
Специјални Функции:
Чисти пред шофершајбната
Објектот Ширина:
2cm
Шкода Јети-Година:
2012,2010,2011,2013,2009
Година:
2017Year
Шкода Модел:
yeti
Материјал Тип:
Природна Гума
Бренд Име:
toocene
Име На Модел:
TC209
Потекло:
NingBo Кина
Големина:
24+19
Свеж

Избор на клиенти