.

.

New
KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Задниот Прозорец Стакло Рака За Nissan Март Hatchback (2010 Наваму) 305mm Автоматски Бришачи Сечилото

KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Задниот Прозорец Стакло Рака За Nissan Март Hatchback (2010 Наваму) 305mm Автоматски

DEN 337.00
DEN 379.20

Стока
Достапно.


KAWOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Сечилото Задниот Прозорец Стакло Рака За Nissan Март Hatchback (2010 Наваму) 305mm Автоматски Бришачи Сечилото

Детали

Објектот Должина:
Single rear wiper, Single wiper arm, 1 Set
Објектот Тежина:
0g
Специјални Функции:
HD чисти
Nissan Модел:
Март
Материјал Тип:
ABS+Гума
Година:
2017Year
Објектот Ширина:
0cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Март-Година:
2014,2013,2015,2012
Име На Модел:
КА-NSH-25
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
KAWOO
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Автомобил Направи:
За Nissan Март
Свеж

Избор на клиенти