.

.

New
Bexceed на Автомобил шофершајбната рамен wiper ножот за Кадилак SRX. 1 Пар(22+20) 2004~2009

Bexceed на Автомобил шофершајбната рамен wiper ножот за Кадилак SRX. 1 Пар(22+20) 2004~2009

DEN 803.00
DEN 854.40

Стока
Достапно.


22"+20"Висок Квалитет Bexceed на Автомобил шофершајбната рамен wiper ножот за Кадилак SRX
За : Кадилак SRX
Годишен : 2004>2009
Szie : 22"/550mm +20"/500mm
Пакување : 1 Пар
Ние сме сите видови за Кадилак на wiper нож ,Ако ви треба !

Детали

Објектот Должина:
22 and 20
Кадилак SRX-Година:
2006,2005,2004,2007,2008,2009
Објектот Висина:
1.3cm
Име На Модел:
Bexceed-602
Година:
2017Year
Кадилак Модел:
SRX
Објектот Ширина:
1.2cm
За Возило Брендови/Модел:
Кадилак
Специјални Функции:
станот wiper сечилото
Бренд Име:
Bexceed
Објектот Тежина:
0.49kg
Материјал Тип:
Гума
Автомобил Производител:
Кадилак SRX
Година:
2004~2009
Автомобил Направи:
Кадилак SRX
Свеж

Избор на клиенти