.

.

New
CITALL ! Новиот Автомобил Заден Прозорец Шофершајбната Ветробранското Стакло Wiper Ножот За Mazda 3 Mazda3 M3 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009

CITALL ! Новиот Автомобил Заден Прозорец Шофершајбната Ветробранското Стакло Wiper Ножот За Mazda 3 Mazda3 M3 2003 2004 2005

DEN 239.04

Стока
Достапно.

Заден Прозорец Шофершајбната ветробранското стакло Wiper Ножот за Mazda 3 2003-2009 Точка име : Заден Прозорец Шофершајбната ветробранското стакло Wiper Ножот за Mazda 3 2003-2009 Состојба : 100% НОВ Објект се вклучени :
1x нов заден wiper сечилото Компатибилен :
Модел : За Mazda 3 2003-2009
Бидејќи постојат различни верзии во различни земји,ве молиме потврдете големината пред да купите.
Карактеристики :
1) Донесување гума увезени од Германија, која што може да четка на ветробранското стакло повеќе јасни и потрајни од традиционалните ласери.
2) Со Висок Квалитет/Високи Перформанси
3) Нов АЕРО-Динамичен Дизајн/Пластични Покриеност Дизајн
4) 5 пати подолг живот од премиум ножеви и долготрајна издржливост.Заградата помалку Мека Wiper подобрена бришејќи способности во дождовните&замрзнување временските
5) Долго животниот циклус поради дури и дистрибуција на сила
6) Чисти бришејќи поради докажано тројно компонента wiper сечилото
7) се Обезбедува крајната мазна,чиста,дијалог-бесплатна избрише

Детали

3-Година:
2008,2009,2005,2004,2003,2007,2006
Специјални Функции:
Обезбедува крајната мазна,чиста,дијалог-бесплатна избрише
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Бренд Име:
CITALL
Име На Модел:
-
Материјал Тип:
ПЛАСТИКА, ЖЕЛЕЗО И ГУМА
Mazda Модел:
3
Компатибилен:
За Mazda 3 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009
Состојба:
100% нови
Објектот се вклучени:
1x нов заден wiper сечилото
Тип На Објект:
wiper сечилото
Година:
2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009
Свеж

Избор на клиенти