.

.

New
SUMKS Долг Живот Трајни Wiper заменливите патрони за уредите за Хибриден Тип Wiper Ножеви Природна Гума Површината на Тефлон Технологија (пакување од 2)

SUMKS Долг Живот Трајни Wiper заменливите патрони за уредите за Хибриден Тип Wiper Ножеви Природна Гума Површината на Тефлон

DEN 200.00
DEN 249.60

Стока
Достапно.


Предмет : Wiper Рефил
Големина : 14" 26"
Материјал : Природна Гума
Техники : Површина со Тефлон Техника
Примена : Хибриден Тип Wiper Ножеви
Pacakage Вклучува : 2 парчиња на Рефил
Оваа Рефил Одговара Хибрид Wiper Ножеви само

Испорака :
Вашите нарачки ќе бидат исполнети во 2 дена ( Не inluding на Викенди или Празници ) откако ќе се плати јас се Проценува дека Времето за Испорака ќе биде 10 - 30 дена, нормално, за повеќето земји преку Epacket,Кина Пост Воздух Mai Ние би сакале љубезно да помогне да се изјасни за мала вредност за вашите нарачки да се избегне царинските давачки или даноци кога производот испраќаат преку Воздух Mail, Доколку немате примено објектот сепак, ве молиме порака за нас. Ние ќе се прошири вашата цел заштита веднаш и љубезно им помогне да се погледне во тоа што е можно поскоро


Детали

Објектот Должина:
14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26
Специјални Функции:
Чистење на ветробранското стакло на автомобилот
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2017Year
Бренд Име:
SUMKS
Објектот Висина:
1cm
Име На Модел:
Cam
Објектот Тежина:
25g
Материјал Тип:
Природна Гума
Објектот Ширина:
1cm
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Свеж

Избор на клиенти