.

.

New
RAINFUN S610 20+20, посветена автомобил wiper ножот за Ssangyong Rexton(02-), 2 ПАРЧИЊА како многу

RAINFUN S610 20+20, посветена автомобил wiper ножот за Ssangyong Rexton(02-), 2 ПАРЧИЊА како многу

DEN 761.00
DEN 1001.76

Стока
Достапно.


!!!!!
Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел.
ПОВРЗЕТЕ се :
ПРОИЗВОД ДЕТАЛИ :
ИНСТАЛАЦИЈА НАСТАВА :
КУПУВАЊЕ ПРИРАЧНИК : BFORE ЦЕЛ :
1.UPS-от, DHL, FEDEX и TNT express превозот обично се 3-5 работни дена во зависност од
земјата доставени до. Затоа, вашите повратни информации е
исклучително важно за нас.Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
Ако вашиот автомобил е RHD диск (PLS проверете возачот, ако тоа е во десната рака на автомобилот = RHD) , ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни. Бесплатен превозот за да одберете земји.Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната.Нашата компанија е во близина на најголемиот авто делови на пазарот на Кина, па ние сме многу среќни да се
најдете било додаток или други производи што сакате.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ние ќе работиме со вас да се
slove никакви проблеми . ПОВРАТНИ информации :
1.Бесплатен превозот :
а.Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, plese контактирајте со нас за
детали.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Вашиот плаќаат за цел ќе се третираат како вашата потврда на податоци.Тоа ќе потрае 1-2 работни дена за превозот во Кина.Сите предмети што многу да се врати во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или
размената на стоки.

Детали

Материјал Тип:
ПЛАСТИКА, ЖЕЛЕЗО И ГУМА
Објектот Висина:
4inch
Rexton-Година:
2009,2010,2005,2012,2003,2007,2002,2008,2004,2013,2011,2006
Ssangyong Модел:
Rexton
Бренд Име:
RAINFUN
Објектот Тежина:
0.6kg
Специјални Функции:
БРИШЕЈЌИ ШОФЕРШАЈБНАТА
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
S-610
За Возило Брендови/Модел:
Ssangyong
Објектот Ширина:
4inch
Големина:
20+20(ИНЧИ)
Објектот Должина:
28 inch
Автомобил Производител:
Ssangyong
Автомобил Направи:
За Ssangyong Rexton
Година:
02-
Свеж

Избор на клиенти