.

.

New
beler 2X Хром бришачи за миење покрие спреј млазницата декорација налепница заштитник за Ford Kuga Избега 2013 2014 Автомобил Додатоци

beler 2X Хром бришачи за миење покрие спреј млазницата декорација налепница заштитник за Ford Kuga Избега 2013 2014 Автомобил

DEN 239.04

Стока
Достапно.

Хром бришачи за миење покрие спреј млазницата декорација налепница заштитник за Ford Kuga Избега 2013 2014 ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Точка име : Хром бришачи за миење покрие спреј млазницата декорација налепница заштитник за Ford Kuga Избега 2013 2014 Состојба : 100% нови Боја : Хром Објект се вклучени :
ветробранското стакло за миење покрие 2 парчиња сет * 1 ♦ ОПИС на ПРОИЗВОДОТ Компатибилен :
Компатибилен со Ford Kuga Избега 2013 2014 година
Функција :
• Високо квалитетна ABS electroplating процес на производство.
• Професионални отворање дизајн, прецизни димензии, светла површина.
• Драстично се подобрува стил и изглед на вашиот автомобил.
• Лесно за инсталирање, 3 M селотејп е во задниот дел.
Ве молиме имајте предвид дека ве молиме да го користите топлина пиштол за да се загрее на селотејп пред да инсталира, да се направи објектот се држи цврсто
♦ ПРОИЗВОД ФОТО ШОУ

Детали

За Возило Брендови/Модел:
Ford
Ford Модел:
kuga
Ford Kuga-Година:
2013
Бренд Име:
beler
Име На Модел:
-
Објектот Ширина:
2.3cm
Објектот Висина:
3.6cm
Објектот Тежина:
0.015kg
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
Стабилни карактеристики, висока сигурност
Година:
2014Year
Состојба:
100% нови
боја:
Хром
Објектот се вклучени:
ветробранското стакло за миење покрие 2 парчиња сет * 1
Компатибилен:
за Компатибилни со Ford Kuga Избега 2013 2014 година
Свеж

Избор на клиенти