.

.

New
Бесплатен превозот автомобил wiper за BMW X6 (E71) (2008- ), 24+20 одговара страна pin wiper оружје Мека Гума Шофершајбната Wiper Сечилото

Бесплатен превозот автомобил wiper за BMW X6 (E71) (2008- ), 24+20 одговара страна pin wiper оружје Мека Гума Шофершајбната Wiper

DEN 612.00
DEN 719.52

Стока
Достапно.


Опис На Производот :
Производ : Wiper ножеви
Квалитет : А+ Одделение (Нашата продавница сите wiper е+ одделение pls се земе бесплатно да ред)
(Истакна : Сите за wiper ножеви имаат 3 одделение : A+ A B)
За BMW X6 (E71)
2008 - година
Големина : 24" и 20"
Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел.Ви благодариме!
Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да се разликуваат. Ве молиме бидете сигурни дека ќе го купи стакло стилови и големини.
Детали За Производот

Детали

За Возило Брендови/Модел:
BMW
BMW Модел:
X6
X6-Година:
2008 година
Бренд Име:
asywf
Име На Модел:
ФОЛКСВАГЕН -3
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1.5cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Природна гума + пластични + метал стентови
Специјални Функции:
Прозорец За Чистење
Големина:
24 ,20
Свеж

Избор на клиенти