.

.

New
Mikkuppa Wiper Ножеви За Hyundai i30 2007 2008 2009 2010 Пар 24+18 Шофершајбната ветробранското стакло Wiper Авто Автомобил Додатоци

Mikkuppa Wiper Ножеви За Hyundai i30 2007 2008 2009 2010 Пар 24+18 Шофершајбната ветробранското стакло Wiper Авто Автомобил Додатоци

DEN 592.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.


Ние ќе ги прогласи мала вредност за вашата цел да се избегнат било какви давачки или даноци на превозот на производот низ Воздухот Mail. Кога ќе ја прими стоката, стоката се оштетени, ние нема да имаат причина да ви испрати нова wiper или да изберете да се вратат.

Детали

Бренд Име:
Mikkuppa
Hyundai i30-Година:
2008,2009,2010,2007
Објектот Ширина:
24inch
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Име На Модел:
CPC1
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Природна Гума
Година:
2017Year
Објектот Висина:
18inch
Hyundai Модел:
i30
Објектот Тежина:
0.3kg
Модел, Име:
Hyundai
Количина:
Пар
Квалитет:
Висок квалитет
Година:
2007 2008 2009 2010
автомобил се направи:
За Hyundai I30
Потекло:
NingBo Кина
Пред Wiper Големина На:
24+18
Адаптер:
Специфични-Fit
Свеж

Избор на клиенти