.

.

New
Mikkuppa Wiper Ножеви За Опел Astra J 2009-2015 Пар 27+25R Шофершајбната Ветробранското Стакло Wiper Авто Автомобил Додатоци

Mikkuppa Wiper Ножеви За Опел Astra J 2009-2015 Пар 27+25R Шофершајбната Ветробранското Стакло Wiper Авто Автомобил Додатоци

DEN 592.00
DEN 911.52

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
Mikkuppa
Објектот Висина:
25inch
Име На Модел:
CPC1
Опел Модел:
astra j
За Возило Брендови/Модел:
Опел
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Природна Гума
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Година:
2017Year
Објектот Ширина:
27inch
Објектот Тежина:
0.3kg
Модел, Име:
Опел
Количина:
Пар
Квалитет:
Висок квалитет
Година:
2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
автомобил се направи:
За Опел Astra J
Потекло:
NingBo Кина
Пред Wiper Големина На:
27+25R
Адаптер:
Специфични-Fit
Свеж

Избор на клиенти