.

.

New
Пред Wiper Ножот и RearWiper Рака Нож за Фолксваген Tiguan (2007-Наваму), 13 задните wiper ножот за ФОЛКСВАГЕН TIGUAN

Пред Wiper Ножот и RearWiper Рака Нож за Фолксваген Tiguan (2007-Наваму), 13 задните wiper ножот за ФОЛКСВАГЕН TIGUAN

DEN 384.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Одлуката на нас е финалето. P слој,itis уште флексибилен и да се работи со голема
се изврши ceunder Супер-Студена температура(-50 Степен)
и Супер Жешка температура (70 Степен).Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.12 месеци гаранција живот
Natual Гума
Добра флексибилност Анти-корозија
Задните Wiper Рака Шоу
Изгради-во Висок Степен на Пролет Челик
Нерѓосувачки челик Seiko производство,Queching,Калење третман
Лесна Заеднички,Многу издржливи,Чиста молчи
Бидејќи потекло и година на автомобили се различни,
стакло стилови и големини може да се разликуваат. ТЕРМИНИ : 1.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со помалку данок или данок на увоз, ние може да го прогласам за тоа како пониска вредност како што треба. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.Испорака време. ПЛАЌАЊЕ : 1.Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната.UPS-от, DHL, FEDEX и TNT express превозот обично се 3-5 работни дена во зависност од земјата доставени до. ПОВРАТНИ информации : 1.Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активен повратни информации. HK регистрирани воздухопловната : Како и обично, на брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка околу 7-15 работни дена.Сите предмети што многу да се врати во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.

Детали

Објектот Должина:
LHD, RHD
Tiguan-Година:
2011,2013,2007,2012,2014,2009,2015,2010,2008
Специјални Функции:
избрише дожд и вода на задната страна на ветробранското стакло
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
JOYVIEW
Име На Модел:
S590 Б-13V
Објектот Ширина:
10cm
Материјал Тип:
гума, железо и пластични
Фолксваген Модел:
Tiguan
Објектот Тежина:
0.6kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10cm
ПРЕД WIPER ГОЛЕМИНА:
24+21(ИНЧИ)
Година:
2007-Наваму
Автомобил Направи:
За Фолксваген Tiguan
ЗАДНИТЕ WIPER ГОЛЕМИНА:
13(инчи)
Свеж

Избор на клиенти