.

.

New
Legua автомобил ветробранското стакло wiper ножот за Toyota е корола (Verso 2),2004-2009,16+26,автомобил wiper гума,Мека Frameless Bracketless

Legua автомобил ветробранското стакло wiper ножот за Toyota е корола (Verso 2),2004-2009,16+26,автомобил wiper гума,Мека Frameless

DEN 619.00
DEN 1104.96

Стока
Достапно.


Автомобил : Toyota Е Корола (Verso 2),2004-2009
Големина : 16"+26"
Боја : balck
Спецификација на производот : Две парчиња
Посебна функција : high-definition, трајни
Меѓународни wiper големина на :
100% На ctual снимање :
Инсталација метод :
Шоу на автомобил :

Детали

Објектот Висина:
3cm
Е Корола-Година:
2006,2004,2008,2005,2009,2007
Бренд Име:
Legua
Објектот Ширина:
2cm
Материјал Тип:
Челик,Природни гума
Име На Модел:
За Е Корола (Verso 2)
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Тојота Модел:
Е корола
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.440kg
Материјал:
Челик, ПОМ пластика, Природни гума
Посебна функција:
high-definition, трајни
Wiper тип:
Frameless Гума шофершајбната wiper
Спецификација На Производот :
две парчиња
Година:
2004-2009
Автомобил Направи:
За Toyota Е Корола (Verso 2)
Свеж

Избор на клиенти