.

.

New
Заден Прозорец Wiper За Ауди Q7 Задните Wiper Рака Со Сечилото го Поставите 2006-2015 OE#4L09554071P9 Нови ОЕМ

Заден Прозорец Wiper За Ауди Q7 Задните Wiper Рака Со Сечилото го Поставите 2006-2015 OE4L09554071P9 Нови ОЕМ

DEN 911.52

Стока
Достапно.


Заден Прозорец Wiper За Ауди Q7 Задните Wiper Рака Со Сечилото го Поставите 2006-2015 OE#4 L09554071 P9 Нови ОЕМ
ФИТИНГ ПОЗИЦИЈА : Делови за предните светла на автомобилот
Состојба : НОВА
Производот Број : AD02
Испорака : 1 сет вклучувајќи( 1 задните wiper рака + 1 задните сечилото)
Способен ДА : ЗА АУДИ Q7
Wiper Ножот-Должина на : 330 MM
МОДЕЛ ГОДИНА : 2006-2015
OE#4 L09554071 P9
Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!!!
Услуга :
1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;
2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид e-mail;
Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

Детали

Име На Модел:
AD02
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.25kg
Бренд Име:
DR
Специјални Функции:
НАПРАВИ ЗАДЕН ПРОЗОРЕЦ ЈАСНО
Материјал Тип:
PBT Пластични Суровини, Природна Гума
Година:
2006-2015
Автомобил Направи:
за Ауди Q7
Свеж

Избор на клиенти