.

.

New
Oge Предните И Задните Wiper Ножеви За BMW 1 Series E81 E82 E87 E88 F20 F21 2004-2017 Автомобил Шофершајбната Гума Висок Квалитет

Oge Предните И Задните Wiper Ножеви За BMW 1 Series E81 E82 E87 E88 F20 F21 2004-2017 Автомобил Шофершајбната Гума Висок Квалитет

DEN 630.00
DEN 863.52

Стока
Достапно.


Автомобил Направи : За BMW 1 Series E81 / E87
Година : 2004-2011
Пред Големина : 20" & 20"
Задните Големина : 12"
Автомобил Направи : За BMW 1 Series E82 / E88
Година : 2007 до 2013 година
Големина : 20" & 20"
Автомобил Направи : За BMW 1 Series F20 / F21
Година : 2011-2017
Пред Големина : 22" & 18"
Задните Големина : 12"
Примена : Чисти Пред Шофершајбната Стакло
Гума Техники : СП-флуор мазива, обложување третман, N-chlorinated
Oge Refills користи напредна технологија, лента површината се справи со три посебни третман (SP-флуор мазива, обложување третман, N-chlorinated), high-definition, тивко, се носат.

Детали

Објектот Должина:
2004-2011 E81, 2007-2013 E82, 2004-2011 E87, 2007-2013 E88, 2011-2017 F20, 2011-2017 F21
боја:
Пред Ножот, Предниот И Задниот Дел На Ножот
Објектот Тежина:
0.3kg
BMW 1 Series-Година:
2008,2005,2011,2010,2012,2013,2004,2006,2007,2009
Објектот Ширина:
20inch
Година:
2017Year
Материјал Тип:
Природна Гума
Бренд Име:
oge
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Специјални Функции:
Чистење на шофершајбната
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ROHS
Име На Модел:
CPB1
Објектот Висина:
20inch
BMW Модел:
1 Серија
квалитет:
Висок квалитет
Автомобил Направи:
За BMW 1 Series E81 E82 E87 E88 F20 F21
Година:
2004-2017
Свеж

Избор на клиенти