.

.

New
ЗА BMW MINI COOPER R50 R53 ЗАДЕН ВЕТРОБРАН WIPER РАКА И со СЕЧИЛОТО го ПОСТАВИТЕ СОСЕМА НОВ 2004-2008

ЗА BMW MINI COOPER R50 R53 ЗАДЕН ВЕТРОБРАН WIPER РАКА И со СЕЧИЛОТО го ПОСТАВИТЕ СОСЕМА НОВ 2004-2008

DEN 911.52

Стока
Достапно.


ЗА BMW MINI COOPER R50 R53 ЗАДЕН ВЕТРОБРАН WIPER РАКА И со СЕЧИЛОТО го ПОСТАВИТЕ СОСЕМА НОВ 2004-2008
ФИТИНГ ПОЗИЦИЈА : Делови за предните светла на автомобилот
Состојба : НОВА
Производот Број : BW03
Испорака : 1 сет inculding 1 задните wiper balde+ 1 задните рака
Способен ДА : ЗА BMW MINI COOPER R50 R53
Wiper Ножот-Должина на : 290 MM
МОДЕЛ ГОДИНА : 2004-2008
Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!!!
Услуга :
1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;
2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид e-mail;
Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

Детали

Име На Модел:
BW03
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.25kg
Бренд Име:
DR
Специјални Функции:
НАПРАВИ ЗАДЕН ПРОЗОРЕЦ ЈАСНО
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Материјал Тип:
PBT Пластични Суровини, Природна Гума
Година:
2004-2008
Автомобил Направи:
ЗА BMW MINI COOPER R50 R53
Свеж

Избор на клиенти