.

.

New
Нови 30*8CM 2 Парчиња Винил Скелет Алигатор Decals Налепници DIY за Кајак Кану Dinghy Брод Врата, Прозорец Автомобил Дома Декорација

Нови 30*8CM 2 Парчиња Винил Скелет Алигатор Decals Налепници DIY за Кајак Кану Dinghy Брод Врата, Прозорец Автомобил Дома Декорација

DEN 310.00
DEN 435.84

Стока
Достапно.


Опис :
Овој скелет decal е дебел графички направени со висок квалитет на винил
Лесно да се примени и да се отстрануваат без остатоци или оштетување на површината
Водоотпорен, многу силни и издржливи ќе донесе тепање од доковите и приколки и солена вода
Погоден за кајак, кану, рибарски брод, на едрилица, dinghy итн
Материјал : Винил
Големина : прибл. 30*8 см / 11.8*3.2 инчен
Боја : Црно-Бело
Количина : 2 Парчиња
Пакетот Вклучува :
2 Парчиња Кајак Decals

Детали

сертификација:
CE
Бренд Име:
MagiDeal
Материјал:
Винил
боја:
Црна
Свеж

Избор на клиенти