.

.

New
1Witch елени рог форма суви растенија убава Вештачки мали Пластични Сушени Гранка Фабрика бело дрво Дома Свадба Декорација

1Witch елени рог форма суви растенија убава Вештачки мали Пластични Сушени Гранка Фабрика бело дрво Дома Свадба Декорација

DEN 176.00
DEN 187.20

Стока
Достапно.

Ние се потпираат на Ali Express е Повратни информации и клиентите задоволство да се успее.Ние не сме одговорни за било одложување на наредби, ако имаме ги испраќаат.Откако ќе ја испратите, како и обично,Кина Пост Воздух Пошта ќе трае околу 15-40days да пристигне; ЕМС треба 5-10 дена; Fedex 4-8days, DHL и ПРОЗОРЦИ ќе трае 3-6 дена да пристигнат.Вашата цел ќе бидат обработени во 2-4 дена по вашата исплата.Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Ali Express. Доколку нарачката е за време на викендите,ќе трае 2 дена подолго. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети.
Пред-продажба на Услуги Ако сте интерес во било објекти во мојата продавница,и имаат прашање за оние ставки, само контактирајте со мене!! И ако сакате да се купи на различни елементи(микс цел) во мојата продавница или треба повеќе квантитет, ве молиме контактирајте со мене. 4)Ние прифаќаме Alipay (зачувам),Кредитна Картичка, Western Union ,прифатени.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Се надевам да се воспостави долго бизнис со вас. Бидејќи Брзината на превозот е надвор од нашата контрола.

Детали

Сместување:
Десктоп
Растенијата Стил:
гранка
Број на Компјутери:
1pc
Бренд Име:
Floace
Материјал:
Пластични
Свеж

Избор на клиенти