.

.

New
На peony цвет симулација фаза танц снимање на зглобот носат свила цвет headdress

На peony цвет симулација фаза танц снимање на зглобот носат свила цвет headdress

DEN 1210.00
DEN 1344.00

Стока
Достапно.


Можете исто така да додадете гранки,Треба овој стил ве молиме контактирајте
Почитувани Купувачи пријатели, можете да прочитате на следниве информации внимателно пред да го купите стоки 1, логистика, продавница поддржува само во Кина поштенски транспорт систем,и Ali Express Стандард Превозот транспорт систем,безбедни и ефикасни,Другите начини на транспорт не се поддржани,Транспорт на Русија, постои Кина - Русија карго транспорт експрес испорака систем,Пратката на стоки повеќе од 2 кг,Постојат неколку земји треба да додадете превозот,За секој дополнителен 1 кг, зголемување на $9 превозот,На пример, Израел и во Африка некои земји,ве Молиме да се разбере ! 2,Во мојата продавница во сопствени производи, ве молиме да контактирате со услуга за целосно да комуницираат и потоа под цел да се избегне грешка, 3,За нашите услуги се должи на разлики во времето, културните разлики, јазик разбирање способност се надевам дека ќе може да толерира повеќе, ние се обидуваме да се направи 24 часа на услугата ве молиме светлина 5 ѕвезди поддршка ! 4.За нашите производи hore ќе може да поддржи повеќе ќе купи секој пат кога ќе имаме прекрасен подарок! 5,во Врска со вашиот евалуација се надевам дека ќе може да биде објективна и непристрасна евалуација, давате пофалби, ние ќе се стремиме да се направи најдобро да ви Посакам добро здравје! Среќен шопинг! Ви благодарам многу !.

Детали

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Материјал:
Не-плетени Ткаенини
Повод:
Свадба
Стил:
Цвет
Тип:
Цвет Лозата/Ратан
Свеж

Избор на клиенти