.

.

New
20cm розева роза топката со зелен лист свадба цвет декорација,опција боја,опција големина,прослава декорација цвет топка

20cm розева роза топката со зелен лист свадба цвет декорација,опција боја,опција големина,прослава декорација цвет топка

DEN 1920.00

Стока
Достапно.

Цвет топка,artifical цвет топка,Божиќ цвет топка,Haning цвет топка 1.Materil : свила ткаенини
2.Големина на : на располагање големина Кол.20cm до 40cm
3.Боја : Црвена,Жолта,Сина,Бела,и така натаму
4.Пакет : 15 компјутери/картон
5.Мешани трговија на големо е прифатена.
6.Различни Fabirc достапни : poyester,свила,кадифе,и многу повеќе.
7.Конкурентна цена.
8.Прифати Мин MOQ
9.Клиенти Објект-големина,боја,стил и пакет може да се менува во зависност од вашите барања. Соодветно место : Дом,Градина.Ресторан,Супермаркет,Хотел,Канцеларија, светла боја,различна големина,моден стил

Детали

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Роуз
Бренд Име:
СРН
Стил:
Цвет
Повод:
Април Будала Ден
Број На Модел На:
FLD-FB10014
цвет топка:
божиќ цвет топка
artifical цвет топка:
божиќ цвет топка
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Вид:
Екранот Цвет
Свеж

Избор на клиенти