.

.

New
20 Парчиња Суви Кол Цвеќиња Примерок Природни Суви Цвет Торба DIY Притиснете Цвет Прирачник растителниот Материјал Креативни Уметнички Занает

20 Парчиња Суви Кол Цвеќиња Примерок Природни Суви Цвет Торба DIY Притиснете Цвет Прирачник растителниот Материјал Креативни

DEN 287.52

Стока
Достапно.


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.
Ве молиме контактирајте со нас за најдобра цена ако вашиот број е голем, ви благодариме!!!
Големина(Должина) : 2 CM
Боја : Исто Како Што Сликите Покажуваат

Детали

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Сушени Цвеќиња
Повод:
Денот на благодарноста
Стил:
Цвет
Свеж

Избор на клиенти