.

.

New
50 компјутери мини цреша ткаенина слива цвет вештачко цвеќе бебе свила цвет букет, табела settings weddding декорации

50 компјутери мини цреша ткаенина слива цвет вештачко цвеќе бебе свила цвет букет, табела settings weddding декорации

DEN 152.64

Стока
Достапно.

Објектот Спецификации Тип : Декоративни цвеќиња и garlands Occasion : Wedding Model Стил : Flower Type : Цутот на црешни опис на Производот Оваа продавница и многу нови производи, добредојдени да се купи, ви благодариме - Детали за производот Име : цутот на црешни материјал : крпа боја : како фотографија покаже Големина : 3.5 см Количина : 50 unids Совети : имаме многу инвентар, ве молиме бидете сигурни да се купи. Имате било какви прашања, ве молиме да стапите во контакт со нас, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат да се реши! - Вистински производ фото

Детали

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Тип:
Цреша
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
HB68
Материјал:
Пластични
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Бренд Име:
DNNTRONG
Стил:
Цвет
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Цутот на црешни
Свеж

Избор на клиенти