.

.

New
20pcs/многу Свила Мини Мали Чај Bud Вештачко Цвеќе За Свадба Дома Декорација Mariage Флорес Облека, Капи Додатоци Цвеќиња

20pcs/многу Свила Мини Мали Чај Bud Вештачко Цвеќе За Свадба Дома Декорација Mariage Флорес Облека, Капи Додатоци Цвеќиња

DEN 96.00
DEN 103.68

Стока
Достапно.

Ние брод од страна на Кина пост,EMS,според вашиот избор, кога прави нарачка.
Големина : 4x 4 см (1cm=0. За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.
Ние гарантираме дека изглед,
целосно во согласност со сликата.Ако вашето купување не ги исполнуваат merchantable квалитет,погодност за целта или одговара на описот.Ние ќе се организираме да ја испорача corret предмети или да се вратат сите на вашата исплата.
-
Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет
Материјал : Железо жица и Свила
Боја : Како на сликата покажува. Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме контактирајте со нас. Гаранција : 1. Ние гарантираме за да брод стоки надвор во рок од 24-48 часа по исплата потврда освен празник.

Детали

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Мали Чај Пупка
Стил:
Цвет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
Чај Пупка
Материјал:
Свила
Големина:
4cm
Свеж

Избор на клиенти