.

.

New
Трговија на големо 50pcs -160CM Ѕид Монтирани Ратан Фаза се Зголеми Лозата Дома Декорација Вештачки Лисја Свадба Градина Бесплатен Превозот

Трговија на големо 50pcs -160CM Ѕид Монтирани Ратан Фаза се Зголеми Лозата Дома Декорација Вештачки Лисја Свадба Градина Бесплатен

DEN 18240.00
DEN 19200.00

Стока
Достапно.


Бесплатен Превозот
Трговија на големо 50 компјутери .

Детали

Цвет Стил:
Цвет String
Број На Модел На:
AF-R096
Материјал:
Свила
Тип:
Трендафил
Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Бренд Име:
ИНДИГО
Стил:
Цвет
Вид:
Монтажа На Ѕид
цвет материјал:
Свила Цвет
вкупна должина:
160cm
1 матични :
околу 60 парчиња цвет
Тип:
Цвет Лозата/Ратан
Свеж

Избор на клиенти