.

.

New
Најновите свадба Партија најгласен поборник декорација хавајски Цвет ѓердан венци Трева здолништа додатоци ѓердан artifical цвеќиња

Најновите свадба Партија најгласен поборник декорација хавајски Цвет ѓердан венци Трева здолништа додатоци ѓердан artifical цвеќиња

DEN 6202.00
DEN 6528.00

Стока
Достапно.


ЦВЕТ ЃЕРДАН ВЕНЕЦ
материјал : крпа + пластика
погоден за деца и возрасни
Приближно на големината :
цвет пречник од 11 см , венец турнеја е 100 cm
за децата е ден, ноќта на Вештерките, Велигден, различни танц партија, крајбрежен одморалиште, cheerleading, и изведби
Применливи прилики : на сите видови на игри, сајт, партијата партии, концерти, забава перформанси сцена реквизити, шарени, моделирање на реални, осигурување на квалитетот, не е лесно да се оштети.

Детали

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Лале
Број На Модел На:
1234
Повод:
Дипломирањето
Стил:
Цвет
Свеж

Избор на клиенти