.

.

New
10pcs Свила Цвет Вештачки Цвет Раководител Вештачко Цвеќе Свадба Декорација Венци Свадба Автомобил Декорација Пролет Декорација

10pcs Свила Цвет Вештачки Цвет Раководител Вештачко Цвеќе Свадба Декорација Венци Свадба Автомобил Декорација Пролет Декорација

DEN 110.00
DEN 167.04

Стока
Достапно.

4 инчи)
Note1 : Можете да изберете различна боја сакате . Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-5 работни дена откако вашата уплата е завршен.Christamas Партија Декорација || КОЛИЧИНА 10 PCS/Многу
Димензии : 4cm( 1cm=0.Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот buyings, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.Можете да платите користејќи Money bookers, Виза, Мастеркард кредитни картички и банкарски трансфер.
10pcs Свила Цвет Вештачки Цвет Раководител Вештачко Цвеќе Свадба Декорација Венци Свадба Автомобил Декорација Пролет Декорација
|| Состојба 100% Нов || Боја 10 Colors Како фото ||Прилика Дома Декорација,Свадба,Роденден.Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Postepay, Carta Si, 4 B поддршка Aliexpress Зачувам услуга.(Празници може да биде продолжен)
Бесплатен Превозот политика
>$5,Ослободени од Кина Пост Registed Воздух Mail/Epacket
>$150,Бесплатно со ЕМС/DHL/ФЕДЕКС/UPS-от
* Изразат парцели може да имаат даночни прашање.Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно.
Повратни информации :
1).
Испрати & Наплата :
Ако имате било какви прашања во врска со производи или нарачки, ве молиме не се отвори спорот лесно, можете да контактирате со нас во прво време, ние ќе се справи со што е можно поскоро, и да ви даде задоволително решение.

Испорака :
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот е адреса која се нудат од страна на купувачи, ве молиме да ја потврдите вашата адреса пред исплата.

Детали

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Бренд Име:
DIY куќа
Повод:
Свадба
Тип:
Трендафил
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Материјал:
Свила
Број На Модел На:
CH143-10
Стил:
Цвет
is_customized:
Yes
Материјал:
Свила
Вештачки цвет стил:
Ldyllic село
Состојба:
100% сосема нов и висок квалитет
Количина:
10pcs
Повод:
Свадба,Забава,Домашна
НЕМА.:
Коко-030
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Свила Цвет
Свеж

Избор на клиенти