.

.

New
5M 40 led диоди рачно изработени цветни светлина гарланд за свадба партија и декорација на денот на Вљубените флорални, вазна цвет string аранжман

5M 40 led диоди рачно изработени цветни светлина гарланд за свадба партија и декорација на денот на Вљубените флорални, вазна

DEN 1020.48

Стока
Достапно.


Детали

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Број На Модел На:
YY-20180309-A4
Материјал:
Не-плетени Ткаенини
Повод:
Денот на вљубените
Цвет Стил:
Цвет String
Стил:
Цвет
Led боја:
топло бела
батеријата работеше:
AAA/ не вклучуваат
Функција:
flameless/заштеда/ партија дома декорација
Префрлете:
за вклучување/исклучување
Led количина:
40 компјутери
Должина:
5M
Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Цвеќе Лозата/Ратан
Свеж

Избор на клиенти