.

.

New
Гигант Хартија за Цвеќе За Приказ Свадба Backdrops Реквизити флорес artificiais став decora o 2 Различни Групи Опции

Гигант Хартија за Цвеќе За Приказ Свадба Backdrops Реквизити флорес artificiais став decora o 2 Различни Групи Опции

DEN 6571.00
DEN 8112.00

Стока
Достапно.


Зошто да изберете гигант хартија цвеќиња од нас? beacuse ние гаранција ќе се гигант хартија за цвеќе на време, бидејќи ние имаме силна и професионални рачно изработени тим и ние ги користиме на превозот метод-ЕМС.
Секој сака да има сон свадба, па тие планираат сè, вклучувајќи партија декорации, додека backdrops се еден од најважните дел за декорација.
Ние работиме многу напорно за да се обезбеди ние го почитуваме нашиот отец, и она што тој го научи. Нашиот Бренд "Иднина & Фенси" е една од водечките име во случај додатоци и им помогна на многу нови компании ширум светот да започне има нов бизнис, Ние сме тука да ви помогнеме, да се помогне и да се развиваат заедно. Што е уште поважно може да се обичај на големини за гигант хартија за цвеќе. Она што е уште поважно, на огромен труд цвеќиња што се поевтино од реалната цвеќиња .
2 различни групи гигант хартија цвеќиња :
1. Ние го цениме сите наши клиенти и на поддршка добивме во одгледувањето на нашата компанија. Тие сакаат да DIY себе, наместо на користење на истите како и сите други. Нејзиното име е Фенси, како што таа е секогаш фустани во најновата мода.
Како да се брод гигант хартија за цвеќе? Ние користиме 7 слоеви тешко картон со додавање меур заврши за да се избегне оштетување на цвеќиња.
Услуги на клиентите :
Ние ќе ви одговори секоја msg или e-mail во рок од 24 часа, ако тоа е празник, ние ќе ви одговори што побрзо . Најчесто ќе пристигне во добра состојба, понекогаш поголем хартија цвеќиња може да бидат малку свиткани, но можете да го поправам со рака, која не влијае врз украси.(едноставно кликнете на "view store, а потоа се движи средината на страницата, ќе видите цвет стилови и бои топ листите таму"). Пост воздух пошта обично трае 15-30 дена да повеќето земји,ве Молиме имајте во превозот на Бразил и Русија би можеле да потрае неколку месеци повеќе од вообичаеното. Уживајте во гледа низ нашата продавница и се чувствуваат слободни да стапат во контакт треба да ви е потребна било каква помош
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам
Превозот
Нарачките обично се испраќаат во рок од 3-7 работни дена , со исклучок на празници.

Детали

Класификација:
Вештачки Цвеќиња
Повод:
Свадба
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Бренд Име:
Иднината & Фенси
Број На Модел На:
CP068
Тип:
Хибрид
Стил:
Цвет
Материјал:
Хартија
функција 1:
Цвеќиња декорација
Карактеристика 2:
хартија за цвеќе scrapbooking
функција 3:
декорација свадба 2017
карактеристика 4:
роуз artificielles pour le mariage
Карактеристика 5:
свадба ѕид оркестарот
Функција 6:
свадба лак
Карактеристика 7:
fleurs artificielles pour le mariage
Функција 8:
faux fleurs
Карактеристика 9:
Невестата Букет/Свадба Цвет
Карактеристика 10:
Декоративни Цвеќиња & Венци, Хибридни
Свеж

Избор на клиенти